דילוג לתוכן העמוד

צוות בכיר

  • טניה כהן־עוזיאלי

    מנכ"לית

  • מתי קליגר

    משנה למנכ"לית

  • ברוך מידן

    סמנכ״ל כספים

  • מירה לפידות

    אוצרת ראשית

לשכה

  • נאטאלי בן ארי

    מנהלת לשכת מנכ״לית
    ומרכזת מוסדות הנהלה
    טל' 03-6077026

  • שחר מולכו

    עוזרת למנכ״לית
    טל' 03-6077494

כספים ותפעול

  • ברוך מידן

    סמנכ״ל כספים

  • אסף יצחקי

    תקציבאי
    טל' 03-6077039

  • עדנה כתר אברהם

    גזברית
    טל' 03-6077082

  • יפעת סהר

    חשבת שכר
    טל' 03-6077040

  • רונית יחזקאל

    מנהלת חשבונות
    טל' 03-6077084

  • מרינה הררי לדיזנסקי

    מנהלת חשבונות
    טל' 03-6077083

  • און טלמור

    כספים
    טל' 03-6077479

  • יעקב נחום

    מנהל אחזקה
    טל' 03-6077007

  • לימור לביא

    עוזרת למנהל אחזקה
    טל' 03-6077475

  • אייל וינבלום

    אחראי מחלקת
    תקשורת ומחשוב
    טל' 03-6077404

  • נאור אגיאן

    אחזקה
    טל' 03-6077027

  • ליאור גבאי

    אחזקה
    טל' 03-6077497

אוצרות

  • מירה לפידות

    אוצרת ראשית

  • דלית מתתיהו

    אוצרת בכירה לאמנות ישראלית
    טל' 03-6077478

  • ענת דנון סיון

    אוצרת לאמנות ישראלית
    טל' 03-6077419

  • עדי דהן

    עוזרת אוצרת לאמנות ישראלית
    טל' 03-6077496

  • עמנואלה קלו

    אוצרת משנה לרישום והדפס
    טל' 03-6077069

  • נעמה בר-אור

    עוזרת אוצרת לרישום והדפס
    טל' 03-6077005

  • מאירה יגיד חיימוביץ

    אוצרת בכירה לעיצוב ואדריכלות
    טל' 03-6077010

  • מאיה ויניצקי

    אוצרת משנה לעיצוב ואדריכלות
    טל' 03-6077439

  • הדס יוסיף-און

    עוזרת אוצרת לעיצוב ואדריכלות
    טל' 03-6077457

  • נועה רוזנברג

    אוצרת לאמנות מודרנית
    ואמנות אירופאית 16–19
    טל' 03-6077093

  • סופיה בארי ליפשיץ

    עוזרת אוצרת לאמנות מודרנית
    ואמנות אירופאית 16–19
    טל' 03-6077047

  • רותי דירקטור

    אוצרת לאמנות עכשווית
    טל' 03-6077469

  • גלית לנדאו אפשטיין

    עוזרת אוצרת אמנות עכשווית
    טל' 03-6077401

  • רז סמירה

    אוצרת לצילום
    טל' 03-6077091

  • טל ברויטמן

    עוזר אוצרת לצילום
    טל' 03-6077055

  • טל לניר

    אוצרת משנה לפרויקטים מיוחדים
    טל' 03-6077413

  • עמית שמאע

    עוזר אוצר
    טל' 03-6077051

  • מיה גן-צבי

    ממונה על ארכיון המוזיאון
    טל' 03-6077445

  • יפה גולדפינגר

    זכויות יוצרים ומשאבים חזותיים
    טל' 03-6077018

שירותי אוצרות

  • רונילי לוסטיג שטינמץ

    ראש אגף
    ניהול תערוכות ואוספים

  • מעיין כהן דוויק

    עוזרת לראש אגף
    ניהול תערוכות ואוספים
    טל' 03-6077062

  • הדר אורן-בצלאל

    רשמת
    טל' 03-6077068

  • שושי פרנקל

    רשמת משנה
    טל' 03-6077066

  • סיון בלוך-קמחי

    עוזרת רשמת
    טל' 03-6077096

  • אירינה רויפא

    עוזרת רשמת
    טל' 03-6077488

  • ורד ברקת

    מנהלת מערכת מחשוב האוסף
    טל' 03-6077074

  • מרגריטה פרלין

    צלמת האוסף
    טל' 03-6077059

  • ד"ר אסף אורון

    משמר ראשי
    טל' 03-6077032

  • ניל מקמנוס

    משמר נייר
    טל' 03-6077423

  • קמילה אוסבייב

    משמרת חפצים
    טל' 03-6077034

  • רוני בן עמי

    משמרת חפצים

  • ג'רסנד גרינספן

    משמר ציורים
    טל' 03-6077054

  • ברברה אורדנטליך

    מנהלת מחלקת שילוח והתקשרויות
    טל' 03-6077038

  • רעות גנץ

    רכזת פרויקט מחסני אמנות
    טל' 03-6077017

  • שירה לנדאו

    טכנאית שימור פרויקט מחסני אמנות
    טל' 03-6077498

  • דפנית מוסקוביץ

    עורכת עברית

  • תמר פוקס

    מתרגמת ועורכת, אנגלית
    טל' 03-6077021

  • שלומית המר דב

    מעצבת ראשית
    טל' 03-6077006

  • דניאל לב

    ניהול תערוכות ואוספים

  • אורן הלל

    ניהול תערוכות ואוספים

משאבי אנוש

  • טל צור

    מנהלת משאבי אנוש
    טל' 03-6077427

שיווק

  • טל גור נוז'יק

    מנהלת שיווק
    טל' 03-6077474

  • דניאלה שפיגל

    אחראית שיווק
    טל' 03-6077466

  • איה גרבי גולן

    מנהלת אתר אינטרנט

פרסום

  • סיגל קפלן

    מנהלת פרסום
    טל' 03-6077063

מכירות

  • דודי פלג

    ראש אגף תוכן ופיתוח עסקי

  • ורד פלח

    מנהלת קופות
    טל' 03-6077050

  • סמדר שלומי

    מנהלת מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • מעיין כהן דוויק

    ראש צוות מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • לורן כהן צ'לצ'ינסקי

    ראש צוות מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • אלדר קריינר

    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • רוני טרבלסי

    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • עמית שלמה

    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • מורן ויספיש

    אירועים
    טל' 03-6077008

  • ניצן דרור

    אירועים
    טל' 03-6077468

  • טל רוזנברג

    אירועים
    טל' 03-6077224

  • ענת יונאי

    מנהלת חנות המוזיאון
    טל' 03-6077023

  • טלי חרמץ

    מנהלת מחלקת מוזיקה
    טל' 03-6077073/09

  • שרון שורץ

    משנה למנהלת מחלקת מוזיקה
    טל' 03-6077009

חינוך לאמנות

  • שני אלמוג ברויטמן

    ראשת אגף חינוך לאמנות
    טל' 03-6077012

  • ראפת חטאב

    מ"מ מנהלת מערך הדרכה

  • רעות נתיבי

    מנהלת מערך הדרכה
    טל' 03-6077041

  • תמר סופר

    מנהלת תמה – מרכז לימודי אמנות ותרבות
    טל' 03-6077043

  • נועה פינקלס

    עוזרת למנהלת תמה – מרכז לימודי אמנות ותרבות
    טל' 03-6077431

  • שרה ריימן שור

    אוצרת לחינוך לאמנות
    טל' 03-6077044

  • אורית סבג

    פיתוח אמצעי המחשה ופרויקטים מיוחדים
    טל' 03-6077046

  • ענת אופר סופרסקי

    מנהלת קהילה וסדנאות
    טל' 03-6077489

  • ערן בר נחום

    טכנאי שימור
    טל' 03-6077092

  • אתי יאיר

    הדרכה
    טל' 03-6077086/042

  • מירב משה פוגל

    הדרכה
    טל' 03-6077086/042

  • ורד אשר

    מתאמת הדרכות
    טל' 03-6077488

  • בת-שבע לזמי

    חינוך לאמנות

  • אסתר כהן

    חינוך לאמנות

  • ענת פלד

    חינוך לאמנות

  • שיר הנדלסמן

    חינוך לאמנות

  • פולה טוליפמן

    חינוך לאמנות

  • מאי זיסמן

    חינוך לאמנות

  • ג'ולי פיקוק

    חינוך לאמנות

  • הילה גורן

    חינוך לאמנות

  • ניצן יחיאל כהן

    חינוך לאמנות

  • ילנה רוטנברג

    חינוך לאמנות

  • רונית שבת פרחי

    חינוך לאמנות

  • אסתי קליין

    חינוך לאמנות

  • יותם פוגלמן

    עוזר טכני
    טל' 03-6077406

  • גלית סמל

    ממונה על מחלקת תערוכות ניידות ע"ש רחל לאוטמן
    טל' 03-6077001

  • אלה אבירם

    מחלקת תערוכות ניידות ע"ש רחל לאוטמן
    טל' 03-6077022

  • אוהד שאלתיאל

    מנהל פדגוגי — מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
    טל' 03-6077432

  • ורדה דובו

    מזכירת הסדנאות — מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
    טל' 03-6077421

  • אנג'לה וקנין

    מזכירת הסדנאות — מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
    טל' 03-6077416

גיוס ופיתוח משאבים

  • עו"ד דינה פפו

    ראשת אגף קשרי ציבור
    ופיתוח משאבים
    טל' 03-6077003

  • מוריאל גולדשטיין

    מנהלת בפועל קשרי חוץ
    ופיתוח משאבים
    טל' 03-6077030

  • דניאלה בכרך

    קשרי חוץ ופיתוח משאבים
    טל' 03-6077031

  • נועה אברון ברק

    ידידים צעירים
    טל' 03-6077048

פרויקטים וטכנולוגיות הנגשה

  • יפעת קידר

    מנהלת פרויקטים וטכנולוגיות הנגשה
    טל' 03-6077486

ביטחון

  • רמי פלח

    ממונה על הביטחון
    טל' 03-6077065

  • נורית שושן

    עוזרת לממונה על הביטחון
    טל' 03-6077025

מתנדבים

  • אלינור באומן שקד

    מנהלת מערך מתנדבים
    טל' 03-6077495

הספרייה לאמנות ע״ש מאיר אריסון

  • אינה שנדר

    מנהלת בפועל
    טל' 03-6077061

  • עדנה קוקיה

    ספרנית
    טל' 03-6077449

  • אורנה ליבנה

    המרכז לתיעוד אמנות ישראלית
    טל' 03-6077065

  • איריס בצרי

    משמרת ידע
    טל' 03-6077476

ארכיון עזריאלי לאדריכלות

  • פרופ' אדר' ערן נוימן

    מנהל ארכיון עזריאלי לאדריכלות
    טל' 03-6077483

  • גילי שפירא

    אחראית אוספים ארכיון עזריאלי לאדריכלות
    טל' 03-6077487

  • ענת דרנגר שמואלי

    רכזת ארכיון עזריאלי לאדריכלות
    טל' 03-6077482

  • נטלי אנדריאשביץ'

    ארכיון עזריאלי לאדריכלות
    טל' 03-6077493

עוד אודות המוזיאון