צוות בכיר

טניה כהן־עוזיאלי

מנכ"לית

מתי קליגר

משנה למנכ"לית

ברוך מידן

סמנכ״ל כספים ותפעול

דורון רבינא

אוצר ראשי

לשכה

נאטאלי בן ארי

מנהלת לשכת מנכ״לית
ומרכזת מוסדות הנהלה
טל' 03-6077026

שחר מולכו

עוזרת למנכ״לית
טל' 03-6077494

אולגה פאלי

מזכירה
טל' 03-6077000

כספים ותפעול

ברוך מידן

סמנכ״ל
כספים ותפעול

חוה שטרן

תקציבאית
טל' 03-6077039

עדנה כתר אברהם

גזברית
טל' 03-6077082

יפעת סהר

חשבת שכר
טל' 03-6077040

רונית יחזקאל

מנהלת חשבונות
טל' 03-6077084

מרינה הררי לדיזנסקי

מנהלת חשבונות
טל' 03-6077083

און טלמור

כספים
טל' 03-6077479

יעקב נחום

מנהל אחזקה
טל' 03-6077007

לימור לביא

עוזרת למנהל אחזקה
טל' 03-6077475

אייל וינבלום

אחראי מחלקת
תקשורת ומחשוב
טל' 03-6077404

נאור אגיאן

אחזקה
טל' 03-6077027

ליאור גבאי

אחזקה
טל' 03-6077497

אוצרות

דורון רבינא

אוצר ראשי

רונילי לוסטיג שטינמץ

עוזרת לאוצר ראשי
טל' 03-6077469

דלית מתתיהו

אוצרת בכירה
אמנות ישראלית
טל' 03-6077478

ענת דנון סיון

אוצרת
אמנות ישראלית
טל' 03-6077419

עדי דהן

עוזרת אוצרת
אמנות ישראלית
טל' 03-6077496

אירית הדר

אוצרת
רישום והדפס
טל' 03-6077035

עמנואלה קלו

אוצרת משנה
רישום והדפס
טל' 03-6077069

נעמה בר-אור

עוזרת אוצרת
רישום והדפס
טל' 03-6077005

מאירה יגיד חיימוביץ

אוצרת בכירה
עיצוב ואדריכלות
טל' 03-6077010

מאיה ויניצקי

אוצרת משנה
עיצוב ואדריכלות
טל' 03-6077439

הדס יוסיף-און

עוזרת אוצרת
עיצוב ואדריכלות
טל' 03-6077475

נועה רוזנברג

אוצרת
אמנות מודרנית
ואמנות אירופאית 16–19
טל' 03-6077093

סופיה בארי ליפשיץ

עוזרת אוצרת
אמנות מודרנית
ואמנות אירופאית 16–19
טל' 03-6077074

רותי דירקטור

אוצרת
אמנות עכשווית
טל' 03-6077469

גלית לנדאו אפשטיין

עוזרת אוצרת
אמנות עכשווית
טל' 03-6077401

רז סמירה

אוצרת
צילום
טל' 03-6077091

טל ברויטמן

עוזר אוצרת
צילום
טל' 03-6077055

טל לניר

אוצרת משנה
פרויקטים מיוחדים
טל' 03-6077413

עמית שמאע

עוזר אוצר
טל' 03-6077051

זיוה קורט

ממונה על הארכיון
ההיסטורי והמנהלי
טל' 03-6077087

ניקה קליניצקי

עוזרת לממונה על הארכיון
ההיסטורי והמנהלי
טל' 03-6077442

יפה גולדפינגר

זכויות יוצרים ומשאבים חזותיים
טל' 03-6077018

שירותי אוצרות

רפאל רדובן

ראש אגף
שירותי אוצרות

אירס ירושלמי

רכזת אגף
שירותי אוצרות
טל' 03-6077062

שושי פרנקל

רשמת
טל' 03-6077066

הדר אורן-בצלאל

רשמת משנה
טל' 03-6077068

סיון בלוך-קמחי

עוזרת רשמת
טל' 03-6077096

עופרה שושתרי

עוזרת רשמת
טל' 03-6077488

ורד ברקת

מנהלת מערכת
מחשוב האוסף
טל' 03-6077074

מרגריטה פרלין

צלמת האוסף
טל' 03-6077059

ד"ר אסף אורון

משמר ראשי
טל' 03-6077032

רוני ווב

משמרת חפצים
טל' 03-6077434

ניל מקמנוס

משמר נייר
טל' 03-6077423

קלרה איל קרלובה

משמרת ציורים
טל' 03-6077054

שריתה מרקוס

משמרת ציורים
טל' 03-6077034

ברברה אורדנטליך

ממונה על השילוח
טל' 03-6077038

רעות גנץ

רכזת פרויקט
מחסני אמנות
טל' 03-6077017

שירה לנדאו

טכנאית שימור
פרויקט מחסני אמנות
טל' 03-6077498

דפנית מוסקוביץ

עורכת עברית

תמר פוקס

מתרגמת ועורכת, אנגלית
טל' 03-6077021

שלומית המר דב

מעצבת ראשית
טל' 03-6077006

דניאל לב

טכנאי תערוכות

משאבי אנוש

טל צור

מנהלת משאבי אנוש
טל' 03-6077427

שיווק

טל גור נוז'יק

מנהלת שיווק
טל' 03-6077474

דניאלה שפיגל

אחראית שיווק
טל' 03-6077466

פרסום

סיגל קפלן

מנהלת פרסום
טל' 03-6077063

מכירות

דודי פלג

ראש אגף תוכן
ופיתוח עסקי

ורד פלח

מנהלת קופות
טל' 03-6077050

סמדר שלומי

מנהלת מנויים ומכירות
טל' 03-6077070

מעיין כהן דוויק

ראש צוות
מנויים ומכירות
טל' 03-6077070

אורנה שורץ סיטרון

ראש צוות
מנויים ומכירות
טל' 03-6077090

לורן כהן צ'לצ'ינסקי

ראש צוות
מנויים ומכירות
טל' 03-6077070

אביבה גינדי

מנויים ומכירות
טל' 03-6077070

חנה פפירנוב

מנויים ומכירות
טל' 03-6077070

אלדר קריינר

מנויים ומכירות
טל' 03-6077070

רוני טרבלסי

מנויים ומכירות
טל' 03-6077070

עמית שלמה

מנויים ומכירות
טל' 03-6077070

מורן ויספיש

אירועים
טל' 03-6077008

ניצן דרור

אירועים
טל' 03-6077468

טל רוזנברג

אירועים
טל' 03-6077224

ענת יונאי

מנהלת חנות המוזיאון
טל' 03-6077023

טלי חרמץ

מנהלת
מחלקת מוזיקה
טל' 03-6077073/09

שרון שורץ

משנה למנהלת
מחלקת מוזיקה
טל' 03-6077009

חינוך לאמנות

שני אלמוג ברויטמן

ראשת אגף
חינוך לאמנות
טל' 03-6077012

רעות נתיבי

מנהלת מערך הדרכה
טל' 03-6077041

תמר סופר

מנהלת תמה –
מרכז לימודי אמנות ותרבות
טל' 03-6077043

נועה פינקלס

עוזרת למנהלת תמה –
מרכז לימודי אמנות ותרבות
טל' 03-6077431

שרה ריימן שור

אוצרת
חינוך לאמנות
טל' 03-6077044

אורית סבג

פיתוח אמצעי המחשה
ופרויקטים מיוחדים
טל' 03-6077046

ענת אופר סופרסקי

מנהלת קהילה וסדנאות
טל' 03-6077489

ערן בר נחום

רכז קהילה וסדנאות
טל' 03-6077092

אתי יאיר

הדרכה
טל' 03-6077086/042

מירב משה פוגל

הדרכה
טל' 03-6077086/042

ורד אשר

מתאמת הדרכות
טל' 03-6077488

בת-שבע לזמי

חינוך לאמנות
טל' 03-6077458

אסתר כהן

חינוך לאמנות
טל' 03-6077481

ענת פלד

חינוך לאמנות
טל' 03-6077446

שיר הנדלסמן

חינוך לאמנות

פולה טוליפמן

חינוך לאמנות

ראפת חטאב

חינוך לאמנות

מאי זיסמן

חינוך לאמנות

ג'ולי פיקוק

חינוך לאמנות

הילה גורן

חינוך לאמנות

אליה כהן

חינוך לאמנות

טל ארגמן

חינוך לאמנות

ניצן יחיאל כהן

חינוך לאמנות

ילנה רוטנברג

חינוך לאמנות

תומר דקל

חינוך לאמנות

רונית שבת פרחי

חינוך לאמנות

יותם פוגלמן

עוזר טכני
טל' 03-6077406

גלית סמל

ממונה על מחלקת תערוכות
ניידות ע"ש רחל לאוטמן
טל' 03-6077001

אלה אבירם

מחלקת תערוכות
ניידות ע"ש רחל לאוטמן
טל' 03-6077022

אוהד שאלתיאל

מנהל פדגוגי
מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
טל' 03-6077432

ורדה דובו

מזכירת הסדנאות
מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
טל' 03-6077421

אנג'לה וקנין

מזכירת הסדנאות
מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
טל' 03-6077416

אלי מצא

ראש צוות טכני
מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
טל' 03-6077436

גיוס ופיתוח משאבים

עו"ד דינה פפו

ראשת אגף
קשרי ציבור ופיתוח משאבים
טל' 03-6077003

מוריאל גולדשטיין

מנהלת בפועל
קשרי חוץ ופיתוח משאבים
טל' 03-6077030

אלה פאינרו

ידידי המוזיאון
טל' 03-6077412

שרה בלום

ידידים צעירים
טל' 03-6077048

פרויקטים וטכנולוגיות הנגשה

יפעת קידר

מנהלת פרויקטים וטכנולוגיות הנגשה
טל' 03-6077486

ביטחון

רמי פלח

ממונה על הביטחון
טל' 03-6077065

נורית שושן

עוזרת לממונה על הביטחון
טל' 03-6077025

מתנדבים

אלינור באומן שקד

מנהלת
מערך מתנדבים
טל' 03-6077495

הספרייה לאמנות ע״ש מאיר אריסון

אינה שנדר

מנהלת בפועל
טל' 03-6077061

גיטל קרביץ סימקוביץ

ספרנית
טל' 03-6077013

עדנה קוקיה

ספרנית
טל' 03-6077449

מיה גן־צבי

ספרנית
טל' 03-6077081

אורנה ליבנה

המרכז לתיעוד
אמנות ישראלית
טל' 03-6077065

איריס בצרי

משמרת ידע
טל' 03-6077476

ארכיון עזריאלי לאדריכלות

פרופ' אדר' ערן נוימן

מנהל
ארכיון עזריאלי לאדריכלות
טל' 03-6077483

גילי שפירא

אחראית אוספים
ארכיון עזריאלי לאדריכלות
טל' 03-6077487

נטלי אנדריאשביץ'

רכזת
ארכיון עזריאלי לאדריכלות
טל' 03-6077482

גלי דר ויזל

מקטלגת
ארכיון עזריאלי לאדריכלות
טל' 03-6077493

עוד אודות המוזיאון